• lt
 • en
 • Naujienos

  Kazys Maksvytis: „Neturime skubinti jauno žaidėjo meistriškumo kėlimo proceso“

  Laiptelis po laiptelio. Taip nuosekliai rinkdamas titulus su mūsų šalies jaunimo krepšinio rinktinėmis dabartinis Klaipėdos „Neptūno“ treneris Kazys Maksvytis pravėrė duris į vyrų klubus. Tiesa, net ir po to sekusios skambios pergalės su uostamiesčio ekipa LKL čempionate strategui neleidžia užmiršti trenerio darbo ištakų – darbo su jaunaisiais talentais.  

  Skaityti daugiau

  Artėja ketvirtoji „Talent Camp“ stovykla!

  Birželio 22 – 29 dienomis, Kaune startuos ketvirtoji jaunųjų krepšininkų stovykla „Talent Camp“. Šiemet stovyklos organizatoriai laukia 2000 m. gimimo ir jaunesnių vaikinų, norinčių turiningai praleisti aštuonias dienas ir patobulinti savo krepšinio įgūdžius. 

  Skaityti daugiau

  Sandvika BBK krepšininkai viešėjo Kaune

  Vasario 12 – 17 d. Kaune viešėjo krepšininio komanda iš Norvegijos – Sandvika BBK. Norvegai savo viešnagę pradėjo vizitu į Eurolygos rungtynes, kur susitiko Kauno „Žalgiris“ bei Madrido „Real“ o arenoje ūžė daugiau nei 11000 sirgalių. 

  Skaityti daugiau

  Christmas Cup 2014 – stipriausios lietuvių komandos

  Gruodžio 29 d., Garliavos kultūros ir sporto centre tarptautinio krepšinio turnyro „Christmas Cup 2014“ nugalėtojų apdovanojimo ceremonijos metu, buvo pagerbti ir „Tornado“ krepšinio mokyklos 2014 m. SHARP metų nominacijų laimėtojai.

  Skaityti daugiau

  Tarptautiniame krepšinio turnyre Kaune triumfavo Lietuvos komandos

  Spalio 3 – 5 dienomis „Tornado“ krepšinio mokykla organizavo tarptautinį vaikų krepšinio turnyrą „Kaunas Cup 2014“. Trijose amžiaus grupėse (1999 m., 2001 m., 2004 m.) varžėsi aštuoniolika berniukų komandų iš Lietuvos bei kaimyninių šalių.

  Skaityti daugiau