• lt
 • en
 • News

  Tarptautiniame krepšinio turnyre „Kaunas cup 2022“ 20 komandų iš keturių Europos valstybių

  Rugsėjo 16 – 18 dienomis Kaune įvyko jau aštuntasis tarptautinis vaikų krepšinio turnyras Kaunas Cup 2022. Džiugu, kad pasibaigus pandemijai šiemet į sporto sales galėjo sugužėti ne tik Lietuvos, bet ir užsienio krepšininkai. Trijose amžiaus grupėse varžėsi ekipos iš Latvijos, Švedijos, Lenkijos ir Lietuvos.

  Read more

  Tarptautiniame vaikų krepšinio turnyre „Xiaomi Christmas Cup 2022“ apgintas čempionu titulas

    2022 m. sausio 6-8 d. Kaune ir Kauno rajone įvyko kasmetinis tarptautinis vaikų krepšinio turnyras „Xiaomi Christmas Cup 2022“ Kauno rajono mero taurei laimėti. Kiekvienais metais didelio užsienio komandų susidomėjimo susilaukiantis turnyras šiais metais dėl pandeminės situacijos didele gausa dalyvių pasigirti negalėjo, bet vis vien pritraukė komandas iš Latvijos, Ukrainos ir Moldavijos. 

  Read more

  Sodartelje BBK training camp in Kaunas

  1 – 6 of January 2020 Sodertalje BBK team visited Lithuania. Boys from Sweden spent in Lithuania five days and during this time played 6 friendly games, visit the Euroleague match and had practices with Lithuanian coaches.

  Read more

  Istoriniame krepšinio turnyre dalyvavo 11 šalių atstovai

  2019 m. Gruodžio 28 – 30 d. Kaune įvyko kasmetinis tarptautinis XII vaikų krepšinio turnyras „Xiaomi Christmas Cup 2019“ Kauno rajono mero taurei laimėtiTurnyras, kaip ir kiekvienais metais, sulaukė milžiniško susidomėjimo bei pritraukė įvairių šalių atstovų.

  Read more

  Gladsaxe girls from Denmark visited Kaunas

  Gladsaxe girls from Denmark visited Kaunas for the second year in a row on the 7th – 11th of November.

  Read more