• lt
 • en
 • Naujienos

  Tarptautiniame krepšinio turnyre „Kaunas cup 2022“ 20 komandų iš keturių Europos valstybių

  Rugsėjo 16 – 18 dienomis Kaune įvyko jau aštuntasis tarptautinis vaikų krepšinio turnyras Kaunas Cup 2022. Džiugu, kad pasibaigus pandemijai šiemet į sporto sales galėjo sugužėti ne tik Lietuvos, bet ir užsienio krepšininkai. Trijose amžiaus grupėse varžėsi ekipos iš Latvijos, Švedijos, Lenkijos ir Lietuvos.

  Skaityti daugiau

  Tarptautiniame vaikų krepšinio turnyre „Xiaomi Christmas Cup 2022“ apgintas čempionu titulas

    2022 m. sausio 6-8 d. Kaune ir Kauno rajone įvyko kasmetinis tarptautinis vaikų krepšinio turnyras „Xiaomi Christmas Cup 2022“ Kauno rajono mero taurei laimėti. Kiekvienais metais didelio užsienio komandų susidomėjimo susilaukiantis turnyras šiais metais dėl pandeminės situacijos didele gausa dalyvių pasigirti negalėjo, bet vis vien pritraukė komandas iš Latvijos, Ukrainos ir Moldavijos. 

  Skaityti daugiau

  Tradiciniame „Kaunas Cup 2021“ turnyre Panevėžio komandų triumfas

  Rugsėjo 17-19 dienomis Kaune vyko tradicinis, jau septintasis vaikų krepšinio turnyras „Kaunas Cup 2021“. Dviejose amžiaus grupėse varžėsi 10 komandų iš Kauno, Šiaulių, Panevėžio, Vilniaus ir Klaipėdos.

  Skaityti daugiau

  Arvydas Gronskis: renkantis vasaros stovyklą geriausias patarėjas yra jūsų treneris

  Po penkerių metų pertraukos sugrįžtanti individualių įgūdžių tobulinimo stovykla „Talent camp“ laikosi susiformavusių tradicijų ir didelį dėmesį skiria trenerių, kurie dirbs stovykloje, atrankai.

  Skaityti daugiau

  Sodartelje BBK treniruočių stovykla Kaune

  Sausio 1 – 6 dieną Kaune viešėjo Švedų vaikinų krepšinio komanda iš Sodartelje BBK klubo. Per penkias dienas, praleistas Lietuvoje, penkiolikmečiai sužaidė šešias rungtynes, apsilankė Eurolygos rungtynėse bei krepšinio treniruotėse padirbėjo su Lietuvių treneriais.

  Skaityti daugiau