• lt
 • en
 • Naujienos

  Geriausiu „adidas Talent Camp“ stovyklos krepšininku išrinktas A.Meškauskas (VIDEO)

  Kaune, Sporto universiteto bazėje, baigėsi savaitę trukusi „adidas Talent Camp“ vaikinų krepšinio stovykla. Perspektyvūs 14 – 17 metų „Manijos Moksleivių krepšinio“ lygos žaidėjai septynias dienas gerino savo individualaus žaidimo įgūdžius. 

  Skaityti daugiau

  Išrinkta „adidas Talent Camp“ stovyklos rinktinė (FOTO)

  „adidas Talent Camp“ stovykloje treniruotes vedė treneriai, po kiekvienų pratybų savo pastabas ir nuomonę pasakydavo apie kiekvieną stovyklos krepšininką. Organizatoriai šias mintis žymėdavosi ir paaiškėjo, kurie „adidas Talent Camp“ stovyklos krepšininkai pateko į simbolinę rinktinę.

  Skaityti daugiau

  „adidas Talent Camp“ stovykloje treniruotę vedė R.Radvila (FOTO)

  „adidas Talent Camp“ krepšinio stovyklos dalyviams treniruotes vedė ir geriausio 2013 metų Lietuvos krepšininko Manto Kalniečio pirmasis treneris Rolandas Radvila. Patyręs specialistas jau daugiau nei penkerius metus darbuojasi Rusijoje, todėl perspektyviausiems jauniems Lietuvos žaidėjams trenerio pratybos paliko didelį įspūdį.

  Skaityti daugiau

  „adidas Talent Camp“ stovyklos dalyvius aplankė broliai Lavrinovičiai

  „adidas Talent Camp“ stovyklos dalyviai penktadienį sulaukė svečių. Perspektyviausius Moksleivių krepšinio lygos jaunuosius žaidėjus aplankė broliai Kšyštofas ir Darjušas Lavrinovičiai. Patyrę krepšininkai su jaunimu bendravo apie krepšinio subtilybes, savo praeitį, ateities perspektyvas ir rinktinę. Broliai nevengė pajuokauti, tai ne sykį pralinksmindami „adidas Talent Camp“ stovyklos dalyvius.

  Skaityti daugiau

  S.Štombergas: mano laikais tokių krepšinio stovyklų nebūdavo (VIDEO, FOTO)

  Legendinis Lietuvos krepšininkas Saulius Štombergas 2013 metais tapo Kauno „Žalgirio“ komandos vyriausiuoju treneriu, kuriuo dirbo iki šių metų balandžio. Tačiau ir dabar vienas geriausių Europos snaiperių neturi laiko kada ilsėtis. S.Štombergas vadovauja Lietuvos aštuoniolikmečių (U18) vaikinų krepšinio rinktinei, kuri liepos pabaigoje dalyvaus Europos jaunių čempionate Turkijoje.

  Skaityti daugiau