• lt
 • en
 • LF Future vaikinų U16 komanda viešėjo Lietuvoje

  Birželio 5 – 9 dienas Švedijos LF Future šešiolikmečių vaikinų komanda  praleido Lietuvoje. Per penkias dienas praleistas mūsų šalyje, jie spėjo sužaisti net aštuonerias rungtynes, apsilankyti finalinėse LKL rungtynėse Vilniuje, pasimėgauti Lampėdžių karjero vandeniu, įsigyti Žalgirio atributikos bei pasivaikščioti po vakarinį Kauną.   

  Iš aštuonerių sužaistų rungtynių iškovojo tris pergales ir patyrė penkis pralaimėjimus. Komandos treneris Jan Johansson džiaugėsi, jog vaikinai turėjo galimybę pažaisti su stipriomis komandos, pamatyti kitų ekipų žaidimo stilių, krepšininkus ir suprasti, jog jiems dar yra daug kur tobulėti.  

  Šeštadienį visas ekipažas patraukė į Vilnių. Visų pirma vaikinai susitiko su Vilniaus KM II komanda, vėliau apžiūrėjo sostinės senamiestį ir galiausiai pasiekė dienos tikslą – Lietuvos Ryto areną. Čia vyko finalinės LKL rungtynės tarp Vilniaus „Lietuvos Ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ ekipų. Švedai ne tik pamatė finalines rungtynes, bet ir „Žalgiriui“ iškovojus paskutinę pergalę, galėjo pamatyti čempionų apdovanojimo ceremoniją. 

  Atvykę iš šiaurės Švedijoje esančio Lulea miesto, vaikinai nepraleido progos pasimėgauti gana vasariškais orais ir išbandyti Lampėdžių karjero paplūdimį. 

  Galiausiai, sužaidę visas rungtynes, antradienio rytą LF Future krepšininkai pajudėjo link oro uosto.

  Esame labai patenkinti savo vizitu, – džiaugėsi komandos treneris J. Johansson. – Ne tik įgijome naujos patirties krepšinio aikštelėje, bet gavome daug daugiau. Esu patenkintas viskuo – tiek gyvenimo sąlygom, tiek maitinimu, tiek komunikacija. Tikiuosi bendrausime ir toliau!“