• lt
 • en
 • Naujienos

  2017 m. vainikavo didžiausias Lietuvos istorijoje tarptautinis vaikų krepšinio turnyras „Xiaomi Christmas Cup 2017“

  Gruodžio 27 – 30 dienomis Kaune vyko didžiausias šalyje tarptautinis vaikų krepšinio turnyras „Xiaomi Christmas Cup 2017“ Kauno rajono mero taurei laimėti. Jame dalyvavo net 38 vaikų krepšinio komandos, o 29 iš jų buvo svečių iš užsienio.

  Skaityti daugiau

  Tarptautiniam krepšinio turnyre „Kaunas Cup 2017“ lietuviai apgynė savo tvirtovę!

  Rugsėjo 29 – spalio 1 dienomis Kaune įvyko ketvirtasis tarptautinis vaikų krepšinio turnyras „Kaunas Cup 2017“. Trijose amžiaus grupėse šiemet varžėsi 22 komandos iš šešių šalių.

  Skaityti daugiau

  Savaitgalį mieste šurmuliuos tarptautinis vaikų krepšinio turnyras – Kaunas Cup 2017!

  Rugsėjo 29 – spalio 1 d. Kauno mieste bei rajone šurmuliuos kasmetinis tarptautinis vaikų krepšinio turnyras Kaunas Cup 2017. Šiemet trijose amžiaus grupėse varžysis 22 komandos, iš kurių 11 – svečiai iš užsienio.

  Skaityti daugiau

  BA RTC Noord ir AS Basket treniruočių stovykla Kaune

  Vasario 19 – 26 d. Kaune viešėjo net dvi užsieniečių grupės. BA RTC Noord – krepšinio akademija iš Olandijos ir AS Basket iš Norvegijos. Olandai jau antrus metus iš eilės pasirinko Kauną savo treniruočių stovyklai, o AS Basket liko sužavėti krepšiniu alsuojančia tauta ir pažadėjo grįžti kitais metais.

  Skaityti daugiau

  Kaune šurmuliavo didžiausias Lietuvos istorijoje vaikų krepšinio turnyras

  Gruodžio 27 – 30 dienomis Kauno miesto bei rajono sporto salėse šurmuliavo IX tarptautinis vaikų krepšinio turnyras „Christmas Cup 2016“ Kauno rajono mero taurei laimėti.

  Skaityti daugiau