• lt
 • en
 • Sodartelje BBK treniruočių stovykla Kaune

  Sausio 1 – 6 dieną Kaune viešėjo Švedų vaikinų krepšinio komanda iš Sodartelje BBK klubo. Per penkias dienas, praleistas Lietuvoje, penkiolikmečiai sužaidė šešias rungtynes, apsilankė Eurolygos rungtynėse bei krepšinio treniruotėse padirbėjo su Lietuvių treneriais.

  Xmas treePirmąją dieną, atskridę vėlokai vakare, vaikinai aplankė kalėdiška nuotaika alsuojantį Kauno senamiestį ir pavalgę vakarienę išėjo ilsėtis. Sausio 2 d. ryte jų jau laukė krepšinio treniruotė su treneriu Šarūnu Zablockiu. Š. Zablockis – ilgametis „Tornado“ krepšinio mokyklos treneris, daugkartinis Lietuvos čempionatų medalininkas, buvęs Liuetuvos U16 rinktinės trenerio asistentas su 2000 m. karta, taip pat keletą metų dirbęs Regionų krepšinio lygoje kaip vyr. treneris ir „Žalgiris – 3“ trenerio asistentas. Po treniruotės Š. Zablockis pagyrė jaunuosius švedų krepšininkus ir trenerius, kurie, matosi, įdėję nemažai darbo į šią komandą. Viešnagės dienomis švedai išbandė savo jėgas draugiškose rungtynėse su Kauno KM „Žalgiris“, Kauno KM „Perkūnas“, Tornado KM komandomis, taip pat „bandę įkasti“ pernykščiams Lietuvos vicečempionams Sostinės KM krepšininkams.

  IMGP7846 IMGP7849

   Laisvu nuo treniruočių metu vaikinai apsilankė Kauno Girstučio baseine, Nacionalinės krepšinio lygos rungtynėse ir, žinoma, Eurolygos rungtynėse, kur Kauno „Žalgiris“ susitiko su  Tel Avivo „Maccabi“.

  „Ačiū už puikią treniruočių stovyklą, – sakė komandos treneris  Tobias Andersson. – Viskas buvo kuo puikiausiai – tiek maistas, tiek viešbutis, tiek treniruotės ir rungtynės! Ačiū!“

  zalgiris-sodartelje sertificate