• lt
 • en
 • Tradiciniame „Kaunas Cup 2021“ turnyre Panevėžio komandų triumfas

  iniciatyvos horizontalRugsėjo 17-19 dienomis Kaune vyko tradicinis, jau septintasis vaikų krepšinio turnyras „Kaunas Cup 2021“. Dviejose amžiaus grupėse varžėsi 10 komandų iš Kauno, Šiaulių, Panevėžio, Vilniaus ir Klaipėdos.

      Jauniausiųjų – 2010 metų berniukų grupėje varžėsi penkios komandos, kurios visos tarpusavyje žaidė rato sistema. Grupėje be tornadukų buvo svečiai iš Panevėžio (Panevėžio KKSC) ir Šiaulių (Šiaulių KA „Saulė“) bei kauniečiai – KM „Perkūnas“ ir KA „Žalgiris“ komandos. Be pralaimėjimų iš Kauno išvažiavo Panevėžio KKSC komandos krepšininkai, kurie ir tapo „Kaunas Cup 2021“ nugalėtojai. Mažiausiu skirtumu panevėžiečiams nusileidę Tornado KM krepšininkai iškovojo ir tris pergales, bei turnyre užėmė antrą vietą. Šiaulių KA „Saulė“ krepšininkai patyrė du pralaimėjimus ir iškovojo dvi pergales bei turnyre liko treti.

  kc2    „Turnyras buvo labai naudingas mūsų komandai, nes praeitais metais dėl pandemijos, rungtynių buvo nedaug,- po turnyro džiaugėsi mūsų komandos treneris Aivaras Grigaliūnas. – Žaidybinės praktikos stygius jautėsi turnyre. Tačiau, manau, po turnyro, po gerų rungtynių, dėjome žingsniuką į priekį, tuo pačiu pamatydami savo klaidas. Vaikinai parodė ir charakterį varžybose su Šiauliais, trečiame kėlinyje, pralaimėdami 20 taškų, nepalūžome, atsitiesėme ir laimėjome. Su Perkūnu ir Žalgiriu sekėsi lengviau. Pralaimėta Panevėžio komandai, kuri šiai dienai yra sukaupusi daugiau žaidybinės patirties, bet kovojome visas rungtynes, neleidome lengvai laimėti“

      Po turnyro komandos buvo apdovanotos medaliais ir taurėmis. Taip pat buvo išrinktas ir apdovanotas Xiaomi simbolinis turnyro penketas. Į jį pateko:

  • Mykolas Bilis (Panevėžio KKCS)
  • Joris Asinauskas (Tornado KM)
  • Kristupas Turčinskas (Šiaulių KA „Saulė“)
  • Ąžuolas Kalnius (KA „Žalgiris“)
  • Gustas Grenda (KM „Perkūnas“)
  kc3     kc4     kc5

               Metais vyresnių – 2009 metų grupėje taip pat varžėsi penkios komandos rato sistema. Be tornadiečių turnyre dalyvavo svečiai iš Klaipėdos (V. Knašiaus KM), Vilniaus (Vilniaus KM II), Panevėžio (Panevėžio KKSC) bei kauniečiai – NKA krepšininkai. Šioje grupėje be pralaimėjimų link čempionų titulo nužygiavo Panevėžio KKSC krepšininkai. Antri liko vos kartą kluptelėję NKA krepšininkai. Dvi pergales ir du pralaimėjimus patyrę V. Knašiaus KM krepšininkai pasipuošė trečios vietos medaliais. Mūsiškiai, Tornado KM-„VS sistemos“ krepšininkai su viena pergale liko ketvirti.

  kc6    „Dvejopos mintis apie turnyrą – džiugu, kad atvažiavo visos stiprios komandos į turnyrą ir buvo puiki proga pasitikrinti savo lygį, tačiau buvo nemažai ir nuviliančių dalykų,- po turnyro pasakojo mūsų komandos treneris Mantas Lauraitis. – Smagu, kad vaikinai visus varžovus gerbia, tačiau skaudu matyti, kad mes patys savęs negerbiame. Šiame turnyre trūko paprasčiausio charakterio, kovos, noro nugalėti bet kokia kaina, kitaip tariant sportinio pykčio. Gali nesisekti įmesti ar kiti dalykai, bet kai varžovams pigiai atiduodam viską, tai toks ir rezultatas. Taip, žaidėme be savo pagrindinio komandos lyderio, kurio trūko, bet tai buvo puiki proga atsiskleisti naujiems lyderiams. Kai kurie žaidėjai tikrai džiugino savo patobulėjimu per vasarą ir tas pasimatė turnyre, tačiau buvo kurie ir nuvylė. Turime labai daug taisytinų dalykų, kuriuos tvarkysime treniruotėse. Su komanda laukia rimtas pokalbis, ko mes siekiame artėjančiame sezone. Iki jo turime dar tris savaites, sužaisime dar rungtynių, o tada matysime, ko mes esame verti“.
   
      Po turnyro komandos buvo apdovanotos medaliais ir taurėmis. Taip pat buvo išrinktas ir apdovanotas Xiaomi simbolinis turnyro penketas. Į jį pateko:
   
  • Matas Daugirdas (Panevėžio KKSC)
  • Šarūnas Knyšius (Nacionalinė KA)
  • Rustamas Kundreckas (V. Knašiaus KM)
  • Benas Kryžius (Tornado KM)
  • Mantas Vaištaras (Vilniaus KM)         
  c9     kc7     kc8
   
  kc10    kc11

   

  Turnyro foto galerija: