• lt
 • en
 • Artėja ketvirtoji „Talent Camp“ stovykla!

  Birželio 22 – 29 dienomis, Kaune startuos ketvirtoji jaunųjų krepšininkų stovykla „Talent Camp“. Šiemet stovyklos organizatoriai laukia 2000 m. gimimo ir jaunesnių vaikinų, norinčių turiningai praleisti aštuonias dienas ir patobulinti savo krepšinio įgūdžius. 

   Kiekvienais metais „Talent Camp“ stovykloje dalyvaujantys krepšininkai turi galimybę susipažinti su žymiausiais Lietuvos ir užsienio treneriais, taip pat susitikti su krepšininkais. Pirmaisiais metais patarimus jaunajai kartai dalijo Arvydas Gronskis, dirbęs Lietuvos ryto trenerio Aleksandro Džikičiaus asistentu. Kasmet savo žiniomis su jaunimu dalijasi dabartinis Klaipėdos „Neptūno“ treneris Kazys Maksvytis, atvedęs savo ekipą iki Eurolygos. „Talent Camp“ stovykloje ne kartą treniruotes vedė ir buvęs Lietuvos rinktinės treneris Kęstutis Kemzūra, taip pat Saulius Štombergas. Didelį įspūdį vaikams paliko pirmasis Manto Kalniečio treneris Rolandas Radvila bei charizmatiškasis Vytautas Valiulis

   Praėjusiais metais „Talent Camp“ stovyklą aplankę Slovėnijos krepšinio rinktinės fizinio rengimo treneris, dirbęs su tokios pasaulinėmis žvaigždėmis kaip Goranas Dragičius – Tomaž Brinec. „Manau, kad tokios stovyklos, kaip „adidas Talent Camp“, yra tikrai reikalingos jauniems krepšininkams, – kalbėjo T.Brinecas. – Ne tik šįkart, tačiau visada, galima pamatyti, kiek daug jaunų žaidėjų nori dirbti ir tobulėti. Jauni vyrukai padarys viską, kad būtų geresniais žaidėjais. Šioje stovykloje Lietuvoje vaikinams parodžiau, kaip reikia taisyklingai bėgti, kaip atlikti pirmą žingsnį, jog būtum greitesnis aikštėje. Parodžiau, kaip jie dirbdami patys gali būti stiprūs. Kalbėjome apie tai, kaip svarbu atlikti visus pratimus kartu, jeigu nori geresnio rezultato“. 2013 m. „Talent Camp“ stovykloje svečiavosi ispanas, Saragosos CAI treneris Joaquinas Ruizas Lorente. „Tokios krepšinio stovyklos yra labai naudingos visiems krepšininkams, o ypatingai jauniems, – po pratybų sakė įvairaus amžiaus Ispanijos jaunimo rinktines treniravęs J.R.Lorente. – Vasarą sportininkai negali sau leisti visiškai ilsėtis, jie turi judėti. Savo klube aš itin daug dirbu su jaunais žaidėjais, o bent du kartus per vasarą stengiuosi aplankyti krepšinio stovyklas visoje Europoje“.

  Stovyklautojai „Talent Camp“ metu turėjo galimybę pabendrauti su šiuo metu Malagos „Unicaja“ klube žaidžiančiu Mindaugu Kuzminsku, buvusiu žalgiriečiu Tadu Klimavičiumi bei žymiaisiais broliais – Darjušu ir Kšištofu Lavrinovičiais.

  Šiemet jaunieji krepšininkai vėl turės galimybę aštuonias dienas tobulinti savo įgūdžius. Stovyklos programoje – dvi kasdieninės treniruotės, pritaikytos prie kiekvieno žaidėjo individualaus fizinio pajėgumo bei techninių įgūdžių, seminarai, paskaitos, kuriuos ves žymūs Lietuvos krepšinio žmonės.

  Platesnė informacija apie stovyklą

  Kviečiame registruotis elektroninių paštu info@tstar.lt

  plakatas