• lt
  • en
  • „Talent Camp“ treneris Kęstutis Naruševičius išrinktas NKL geriausiu treneriu

    Nacionalinės krepšinio lygos treneriai išrinko reguliaraus sezono geriausius. Po tradicinės apklausos, kurioje dalyvavo visų keturiolikos klubų vyr. treneriai, paaiškėjo, kam atiteks geriausio jaunojo žaidėjo, geriausiai besiginančio, labiausiai patobulėjusio bei geriausio NKL krepšininko nominacijos. Geriausiu NKL sezono treneriu kolegos išrinko Jonavos „Petrochemos“ vairininką Kęstutį Naruševičių, kuris jau keletą metų iš eilės dirba ir jaunųjų krepšininkų stovykloje „Talent Camp“.  

     Po tradicinės apklausos, kurioje dalyvavo visų keturiolikos klubų vyr. treneriai, paaiškėjo, kam atiteks geriausio jaunojo žaidėjo, geriausiai besiginančio, labiausiai patobulėjusio bei geriausio NKL krepšininko nominacijos. Geriausiu NKL sezono treneriu kolegos išrinko Jonavos „Petrochemos“ vairininką Kęstutį Naruševičių, kuris jau keletą metų iš eilės dirba ir jaunųjų krepšininkų stovykloje „Talent Camp“. Artimiausią konkurentą Rytį Vaišvilą iš Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ ekipos jonavietis aplenkė dvigubai. Be žinomų pavardžių rungtyniaujanti „Petrochema“ reguliariajame sezone iškovojo 18 pergalių ir patyrė 20 pralaimėjimų. K. Naruševičiaus vadovaujamos komandos gynyba – geriausia visoje lygoje. 

    „Smagu girdėti, jog Kęstutis Naruševičius buvo išrinktas geriausiu NKL treneriu, – kalbėjo „Talent Camp“ stovyklos direktorius Dainius Čiuprinskas. – Džiugina, jog jis kasmet dalijasi savo patirtimi su jaunaisiais Lietuvos krepšininkais. Kęstutis ne vienerius metus dirbo su vaikų ir jaunimo komandomis, buvo pakviestas į  Lietuvos Jaunučių U16 rinktinės trenerių štabą“. 

    informacija: nklyga.lt