• lt
 • en
 • Christmas Cup 2023 medalius išsidalijo lietuvių komandos

  Xmas 2023 mazesnis2023 m. sausio 4 – 6 d. Kaune ir Kauno rajone įvyko kasmetinis tarptautinis XIII – asis vaikų krepšinio turnyras „Christmas Cup 2023“ Kauno rajono mero taurei laimėti. Trijose vaikinų amžiaus grupėse – 2007, 2009 ir 2010 m.g. varžėsi 20 komandų iš šešių Europos valstybių. Turnyre dalyvavo svečiai iš Švedijos, Suomijos, Latvijos, Lenkijos Jungtinės Karalystės ir Lietuvos.

  saule
  2010 m. grupėje aukso medaliais pasipuošė Šiaulių KA „Saulės“ krepšininkai
  Jauniausiųjų berniukų amžiaus grupėje dalyvavo 6 komandos iš 4 skirtingų šalių. Tai – aikštelės šeimininkai Tornado KM – „Fudo“, svečiai iš Šiaulių KA „Saulė“Tauragės SC, suomiai PuHu Juniors, latviai Probasketball ir lenkai BAK Brwinow. Stipriausios 2010 m. grupės komandos buvo išaiškintos žaidžiant rato sistema. Po daug atkaklių rungtynių, nei vieno pralaimėjimo nepatyrė ir aukso medalius užsikabino Šiaulių KA „Saulė“ krepšininkai. Sidabras atiteko Tornado KM – „Fudo“, o bronza Tauragės SC sportininkams. Iš užsienio komandų geriausiai pasirodė latviai Probasketball, užėmę ketvirtąją vietą, BAK Brwinow ir Puhu Juniors pasidalijo atitinkamai penktąją ir šeštąją vietas.
  Snaiperio konkurse triumfavo tauragiškis D. Turskis, antrąją vietą užėmė Tornado KM – „Fudo“ krepšininkas J.T.aiva su snaiperiais Koblinec.
  Į simbolinį penketą treneriai išrinko M. Stanaszek – BAK Brwinow (POL), A. Brumbargs – Probasketball (LAT), D. Armoną – Tauragės SC (LTU), J. Asinauską – Tornado KM – „Fudo“ (LTU) ir K. Turčinską – Šiaulių KA „Saulė“ (LTU)
  „Dėkojame už nuostabų turnyrą, – sakė BAK Brwinow krepšinio mokyklos vadovas Pawel Zolwin. – Vaikai buvo labai laimingi, o tai labai svarbu mums. Norime padėkoti jums už puikiai suorganizuotą renginį ir esame labai laimingi galėję čia dalyvauti, nors ir nelaimėjome medalių“.
  m,vp 2010-3
   
  Tornado KM – „VS Sistemos“ – 2009 m. grupės čempionai
  2009-cempaiU14 pogrupyje taip pat dalyvavo šešios komandos – aikštelės šeimininkai Tornado KM – „VS Sistemos“Šiaulių KA „Saulė“, svečiai iš pajūrio V. Knašiaus KM krepšininkai, taip pat švedai –Blackeberg, latviai – Marupes SC ir lenkai – SPK Bialystok. Šioje amžiaus grupėje lietuvaičiai irgi buvo sunkiai „įkandami“ svečiams iš užsienio. Nei vieno pralaimėjimo nepatyrę, čempionų titulą iškovojo Tornado KM – „VS Sistemos“ krepšininkai. Antrąją vietą, nusileidę tornadukams ir svečiams iš Švedijos, laimėjo Šiaulių KA „Saulė“ krepšininkai, o bronzos2009-snaiperiai medaliais džiaugėsi V. Knašiaus KM ekipa. Svečiai iš SPK Bialystok liko ketvirti, Marupes SC krepšininkai – penkti, o Švedijos ekipa Blackeberg – šešti.
  Snaiperio konkurse po atkaklios kovos triumfavo šiaulietis K. Blažys, antrąją vietą iškovojo Marupes SC krepšininkas – M. Naudusevic.
  Į simbolinį penketą treneriai išrinko R. Jeromanovs – Marupes SC (LAT), O. Piecko – SPK Bialystok (POL), J. Juškevičių – V. Knašiaus KM (LTU), P. Veliulį – Šiaulių KA „Saulė“ (LTU) ir L. Lukošiūną – Tornado KM – „VS Sistemos“ (LTU).
  mvp 2 2009
   
  2007 m. amžiaus grupėje čempionų titulą apgynė KM „Perkūnas“ krepšininkai
  2007Dėl 5 – 8 vietų kovojo Marijampolės SCTornado KM II, lenkai Niedźwiadki Chemart Przemyśl ir svečiai iš Jungtinės Karalystės – King’s Lynn, West Norfolk. Penktąją vietą, įveikę Niedźwiadki Chemart Przemyśl iškovojo Marijampolės SC, o septintąją – Tornado KM II, gana nesunkiai susitvarkę su King’s Lynn, West Norfolk.
  Snaiperio konkurse pirmąją vietą laimėjo Strods Rygos DSN komandos, antrąją – H. Leskiv ir Tornado KM – „Meistro kodas“ ekipos.
  Į simbolinį penketą treneriai išrinko G. Bubnį – Marijampolės SC (LTU), D. Brazaitį – Šiaulių KA „Saulė“ (LTU), M. Mažeiką – Tornado KM – „Meistro kodas“ (LTU),G. Krigers – Rygos DSN (LAT) ir K. Gerdžiūną – KM „Perkūnas“ (LTU).
   
  2007 m.g. vaikinų finalą stebėjo ir nugalėtojų pasveikinti atvyko Kauno rajono vicemeras Paulius Visockas bei Kauno rajono kultūros, švietimo ir2007 snaiperiai sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas (sportui) Arūnas Talalas.
  erikasNors ir užėmę paskutinę vietą, savo dalyvavimu socialiniuose tinkluose džiaugėsi King’s Lynn, West Norfolk komandos treneris Erikas Jankauskas:„Tai, kas buvo pastarąsias keturias dienas – žodžiais neapsakoma. Kažkas fantastiško! Neįkainojama patirtis mūsų treniruojamiems vaikams, mums, kaip treneriams, taip pat. Liūdna, kad tai baigėsi, bet reikia džiaugtis, kad tai buvo! Už tai organizatoriams! Ačiū, turnyras surengtas puikiai, sąlygos puikios!“
   
  „Džiaugiamės, kad pagaliau į turnyrą vėl suvažiavo ne tik Lietuvos, bet ir visas būrys užsienio komandų – gerų emocijų neslėpė „Tornado“ KM direktorius Dainius Čiuprinskas. – Christmas Cup 2023 sudalyvavo beveik 240 sportininkų! Be to, kad vaikai išbandė savo jėgas krepšinio aikštelėje, dauguma apsilankė ir Eurolygos rungtynėse, kur Kauno „Žalgiris“ pilnoje arenoje iškovojo fantastišką pergalę prieš Stambulo „Fenerbahce“ ekipą. Tikimės, kad šios nuostabios akimirkos išliks atmintyje kartu su Christmas Cup 2023 emocijomis. Esame labai dėkingi Kauno rajono savivaldybei už suteiktą Ringaudų pradinės mokyklos sporto bazę bei įsteigtus turnyro prizus, „Tornado“ krepšinio mokyklos bendruomenei, ypač Šarūnui Kryžiui už turnyro fotografavimą, taip pat treneriams, kuriems negailėjo savo laiko ir jėgų. Linkime visiems naujaisiais metais kuo daugiau pergalių ir pasiekti savo tikslus šalių čempionatuose.“
  mvp
   
  Turnyro fotogalerijos: 
   
  Turnyro video: