• lt
 • en
 • Tarptautiniame vaikų krepšinio turnyre „Xiaomi Christmas Cup 2022“ apgintas čempionu titulas

    2022 m. sausio 6-8 d. Kaune ir Kauno rajone įvyko kasmetinis tarptautinis vaikų krepšinio turnyras „Xiaomi Christmas Cup 2022“ Kauno rajono mero taurei laimėti. Kiekvienais metais didelio užsienio komandų susidomėjimo susilaukiantis turnyras šiais metais dėl pandeminės situacijos didele gausa dalyvių pasigirti negalėjo, bet vis vien pritraukė komandas iš Latvijos, Ukrainos ir Moldavijos. 

  xmas2022-1     Be užsienio komandų 2006 m. gim. vaikinams skirtame turnyre dalyvavo keturios komandos iš Lietuvos. Tai Tornado KM-„Metga”, KM „Perkūnas”, Jonavos KKSC ir KA „Žalgiris”. Prieš du metus būtent KM „Perkūnas” komanda iškovojo čempionų titulą ir šiais metais stengėsi jį apginti.
       Finalinis turnyro etapas – atkrintamosios rungtynės – vyko erdvioje Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje, kurioje surengti finalines turnyro kovas galimybę suteikė Kauno rajono savivaldybė. Ji visokeriopai prisidėjo prie to, kad kasmetinis ir tradicija tapęs turnyras įvyktų bei įsteigė prizus turnyro nugalėtojams ir naudingiausiems turnyro žaidėjams.
       Finale susitiko jau minėti KM „Perkūnas” krepšininkai ir svečiai iš Latvijos Marupes SC, kurie prieš du metus vykusiame turnyre užėmė trečią vietą. Anksti nuo varžovų atitrūkę ir visas rungtynes saugų atstumą išlaikę čempionais tapo ir titulą apgynė KM „Perkūnas” komanda, kurią treniruoja Martynas Gailiūnas. Treti turnyre liko Daliaus Lubio treniruojami KA „Žalgiris” krepšininkai.
   „Turnyras suorganizuotas puikiai, pradedant nuo rungtynių organizavimo ir baigiant tiesioginėmis transliacijomis su komentatoriumi,– po finalo sakė nugalėtojų treneris Martynas Gailiūnas.Taip pat, smagu, kuomet yra galimybė pasitikrinti jėgas ne tik su Lietuvos, bet ir su užsienio komandomis. Kalbant apie finalą, galiu pasakyti, jog komanda parodė tai, dėl ko yra išskiriama – charakterį. Žaidėme be pusės komandos, tačiau žaidėjai nuo pat pirmosios rungtynių minutės davė gerą toną, kuriuo ir važiavome iki pačios rungtynių pabaigos. Ačiū „Tornado” krepšinio mokyklai už kvietimą ir galimybę išbandyti jėgas tarptautiniame turnyre.”
      Apdovanojimų ceremonijoje komandos nugalėtojos buvo apdovanotos Kauno rajono savivaldybės ir pagrindinio turnyro rėmėjo „Xiaomi” įsteigtais prizais, medaliais bei taurėmis. Juos įteikė garsiausi Kauno rajono krepšininkai Jonas Mačiulis ir Tadas Klimavičius bei Kauno rajono mero pavaduotojas Paulius Visockas.
  xmas2022-2
   Taip pat buvo apdovanotas ir simbolinis turnyro penketas į kurį pateko:
      • Orestas Šeputis (Tornado KM)
      • Grigoriy Leskiv (BC „Vovchenyata“)
      • Gediminas Krutkevičius (KA „Žalgiris”)
      • Ronalds Gintars (Marupe SC)
      • Paulius Lukaševičius (KM „Perkūnas”)
  xmas2022-3
   
  Rungtynių fotogalerija: 

  Video transliacijos: