• lt
 • en
 • BC Lulea Lietuvoje mėgavosi krepšiniu!

  5Birželio 2 – 7 dienomis Lietuvoje viešėjo švedai – BC Lulea komanda. Lulea – miestas, laikomas Švedijos krepšinio sostine, turintis tiek vyrų, tiek moterų komandų visuose lygiuose.  

  Antrus metus iš eilės Lietuvą savo stovyklai pasirinkę švedai vizitu liko labai patekinti. Per penkias dienas 1999 m. gimimo vaikinai sužaidė aštuonerias rungtynes, aplankė ne tik Kauną bet ir Žemaitijos miestus bei antrus metus iš eilės turėjo galimybę stebėti LKL finalines kovas ir kartu su fanų minia pasveikinti Kauno „Žalgirį“ su LKL čempionų titulu. 

  Jau kitą dieną po atvykimo į Lietuvą BC Lulea krepšininkai paliko Kauną ir porai dienų išvyko į pajūrį. Per dvi dienas vaikinai čia sužaidė ketverias rungtynes su V. Knašiaus KM komandomis, Gargždų SM – „Print IT“ krepšininkais bei Palangos SC. Pastarasis susitikimas buvo vienintelis pasibaigęs švedų pergale. Iš Lulea miesto atvykusi komanda nepraleido progos apsilankyti Klaipėdos „Švyturio“ arenoje ir čia stebėti LKL finalo serijos rungtynių tarp Klaipėdos „Neptūno“ ir Kauno „Žalgirio“. Vaikinai taip pat pasigrožėjo Palangos paplūdimiu, o drąsiausi šoko į Baltijos jūros bangas. 

  Grįžus į Kauną, vaikinų laukė dar ketverios rungtynės su Kauno KM „Perkūnas“, „Tornado“ KM bei Kauno KM „Aisčiai“ komandomis. Vis tik lietuvaičiai įrodė, jog švedams dar yra kur tobulėti ant parketo. 

  Labiausiai svečius džiugino tai, jog šiemet jiems pasisekė pamatyti net dvejas LKL finalines rungtynes, o po antrųjų net atšvęsti „Žalgirio“ pergalę kartu su „žaliai – balta“ minia. 

  Komandos treneris Jan Johansson vizitu į Lietuvą liko patenkintas: „Nepergyvenu dėl pralaimėjimų, juk to ir atvykome – pasižiūrėti ir pasimokyti iš jūsų krepšinio, įgyti dar daugiau patirties. Šiemet mūsų komanda susilpnėjo, nes stipriausi vaikai išėjo į Nacionalinę krepšinio mokyklą, tačiau judame toliau. Labai džiaugiamės, kad pasisekė pamatyti net dvejas LKL finalinės serijos rungtynes ir, kaip ir pernai, pamatyti, kaip „Žalgiris“ iškovoja čempionų žiedus. Savaitė, praliesta Lietuvoje, tikrai buvo puiki!“.

   

  6 13 25