• lt
 • en
 • R.Paulauskas – „adidas Talent Camp“ stovyklos treneris

  Patyręs specialistas Rūtenis Paulauskas prisijungė prie „adidas Talent Camp“ krepšinio stovyklos trenerių štabo ir savo patarimus jauniesiems šalies talentams dalins trečia kartą organizuojamoje stovykloje „adidas Talent Camp“. Birželio 23-30 dienomis Kaune susirinks perspektyviausi 1997 metais ir vėliau gimę krepšininkai.

  42-ejų metų specialistas iš Alytaus per savo karjerą dirbo Vilniaus „Vado“, Vilniaus „Sakalų“, Mineralinių Vandenų „Lokomotiv“ (Rusija), Maskvos CSKA (Rusija), Kėdainių Nevėžio, Vilniaus „Lietuvos ryto“, Maskvos srities „Dinamo“ (Rusija) ir Vilniaus TEO komandose.

  1999 metais treneris iškovojo Lietuvos krepšinio lygos bronzos medalį, 2000 metais tapo Rusijos taurės laimėtoju, 2005 metais iškovojo antrąją pagal pajėgumą Europos taurę – ULEB CUP ir tais pačiais metais iškovojo sidabro apdovanojimus Lietuvos ir Baltijos krepšinio lygose.

  Treneris dirbo su įvairaus amžiaus Lietuvos jaunimo rinktinė, o su šalies aštuoniolikmečių ekipa 2006 metais iškovojo sidabro medalius Europos čempionate Latvijoje. Nuo 2008 metų R.Paulauskas dirbo Lietuvos moterų krepšinio rinktinės vyriausiuoju treneriu, o nuo 2011 metų iki dabar yra Sostinės krepšinio mokyklos sporto direktorius, o taip pat Lietuvos edukologijos universiteto sporto katedros docentas.

  2012 metais R.Paulauskas išleido naują mokymo vadovėlį – „Krepšinio technika ir mokymas“.

  „Pačiam rašant šią knygą, teko šimtus kartų mintyse peržaisti, kaip vienas ar kitas veiksmas atrodo iš pradžių, o vėliau iš naujo viską peržvelgdamas, stengiausi viską pamatyti jūsų akimis“, – jauniesiems krepšininkams prieš kurį laiką teigė R.Paulauskas.

  Su R.Paulausku prie „adidas Talent Camp“ krepšinio stovyklos prisijungė Kęstutis Naruševičius. „adidas Talent Camp“ stovykloje trečius metus iš eilės dirbsiantis specialistas šiuo metu treniruoja Jonavos „Petrochemos“ komandą, kuri rungtyniauja Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL).

  Šį sezoną treneris su savo komanda pasiekė ketvirtfinalį, o 2013 metais pateko tarp keturių geriausių komandų. 2010 metais K.Naruševičius iškovojo NKL čempionato sidabro medalius, o pats treneris buvo pripažintas metų NKL treneriu.

  2011 metais K.Naruševičius buvo Lietuvos šešiolikmečių rinktinės trenerių štabe, o šiuo metu vadovauja „Tornado“ krepšinio mokyklai.

  Daugiau apie „adidas Talent Camp“ stovyklą ir registracija čia…

  Registracija bus vykdoma iki birželio 2 dienos.

  Nuotraukos autorius: Alfredas Pliadis