• lt
 • en
 • Merginų U16 Europos krepšinio čempionatą vainikavo „Viči Party Calzone 3×3“ krepšinio turnyras

  Rugpjūčio 25 d., VšĮ sporto agentūra „Tstar“ kartu su Lietuvos krepšinio federacija vainikavo merginų U16 Europos krepšinio čempionatą VIČI PARTY CALZONE 3×3 krepšinio turnyru! Šešios amžiaus grupėse varžėsi 47 komandos, o Xiaomi snaiperio konkurse taiklumą išbandė beveik 100 dalyvių! Turnyro nugalėtojai buvo apdovanoti Lietuvos krepšinio federacijos, Viči, Mi Lietuva bei Vitir-ON įsteigtais prizais.

  2001 ir vyr2001 m. g. ir vyresnių vaikinų amžiaus grupėje varžėsi 8 komandos iš Kauno, Jonavos ir Panevėžio. Nepatyrę nei vieno pralaimėjimo, aukso medalius užsikabino komanda – 4 koronos (Edvinas Kurlinkus, Radvydas Sebecka, Arminas Balčiūnas ir Šarūnas Stiklakis). Antroji vieta atiteko ekipai 60, o bronza pasipuošė „Šančių šiurpo“ vaikinai.

  2002 – 2003 m. kategorijoje sulaukė vienuolikos komandų susidomėjimo. Krepšininkai atvyko ne tik iš Kauno, bet ir iš Panevėžio, Kėdainių ir Kretingalės. Stipriausi šioje amžiaus grupėje buvo kauniečiai „Mamba“ (Kostas Čepavičius, Laurynas Virbalas, Paulius Bacevičius ir Kristupas Bartuška). Finale, vos dviejų taškų skirtumu vaikinai įveikė krepšininkus iš Panevėžio „Gerą mesk“. Trečiąją vietą minimaliu skirtumu išplėšė komanda iš Kėdainių – „Pintikliuškos“.

  2004-5 3x32004 – 2005 m. amžiaus grupėje septynios iš aštuonių komandų buvo iš Kauno ir vieni svečiai iš Alytaus.  Ant nugalėtojų pakylos užtikrintai lipo vietinių krepšininkų ekipa – „Kreivarankiai“ (Petras Padegimas, Kajus Kublickas ir Žygimantas Sabaliauskas). Antrieji liko alytiškiai „Atsipūtę“, o bronzos medalius iškovojo kauniečiai „Olimpo“ krepšininkai.

  2006 – 2007 m. grupėje dalyvavo dešimt komandų iš Kauno ir vieni svečiai iš Klaipėdos – „Triple Threat“ (Paulius Narvilas, Marijus Miškinis, Matas Motiejaitis ir  Aredas Dziuba). Pastarieji, nesulaukę didesnio pasipriešinimo, nesunkiai nukeliavo iki pat finalo ir pasipuošė aukso medaliais. Antroji vieta atiteko „Trolių“ ekipai, o trečiąją iškovojo „Fantastic Four“.

  Jauniausiųjų – 2008 m. g. berniukų grupėje užvirė atkakli kova tarp penkių komandų iš Kauno ir Vilniaus. Rato sistema sužaidus pogrupio rungtynes, nes trys komandos surinko po vienodą taškų skaičių. Suskaičiavus tarpusavio santykį, į finalą prie AMG ekipos pateko „Vaikų Žalgiriukai“. Vis tik vilniečiai AMG buvo stipresni ir lipo ant nugalėtojų pakylos. Trečiosios vietos medalius iškovojo „Nenugalimieji“ mažajame finale atsirevanšavę BNL – 2008 už pralaimėjimą pogrupio rungtynėse.

  mergaites svenciaMerginų – 2004 m. g. ir jaunesnių amžiaus grupėje susitiko keturios komandos iš Kauno, Utenos ir Panevėžio. Po labai atkaklių kovų, finalinėje dvikovoje minimaliu skirtumu išplėšusios pergalę, aukso medaliais pasipuošė merginos iš Utenos – „Gevka“. Sidabro medaliais džiaugėsi kaunietės „4 kalnai“, o garbingą trečiąją vietą iškovojo Jonavos krepšininkės „Kiauras nuo lentos“.

  Nugalėtojai buvo apdovanoti rėmėjų įsteigtais prizais – Mi band 2 išmaniosiomis apyrankėmis, Vitir-On vitaminais, Viči produkcija, bilietais į Lietuvos vyrų rinktinės draugiškas rungtynes ir, žinoma, medaliais bei taurėmis. Žiūrovų žaidimo nugalėtojai buvo apdovanoti specialiai Viči įsteigtais prizais.

  mi a2 liteTurbūt daugiausia dėmesio ir emocijų sulaukė Xiaomi Snaiperio konkursas, kurio nugalėtojui buvo pažadėtas Mi A2 lite telefonas. Čia norą dalyvauti pareiškė arti 100 krepšininkų. Kiekvienas dalyvis turėjo pademonstruoti savo taiklumą iš penkių taškų krepšinio aikštelėje, mesdamas po tris kartus. Finale užvirė kova tarp keturių taikliausių metikų – Daugirdo Šepučio (2009 m.), Roko Tiškaus (2003 m.).  Radvydo Sebeckos (1997 m.) ir Mato Makausko (2002 m.). Iškritus pirmiesiems dviem, kovoti dėl Mi A2 lite telefono liko R. Sebecka ir M. Makauskas. Po ilgos ir atkaklios kovos, pagrindiniu prizu buvo apdovanotas R. Sebecka, o likusiems finalininkams atiteko paguodos prizai. 

  „Džiaugiamės kad pavyko suorganizuoti puikų renginį, – kalbėjo sporto agentūros „Tstar“ direktorius Dainius Čiuprinskas. – Buvo baisu, kad krepšininkai dar nebus sugrįžę po vasaros atostogų ar iš pasiruošimo stovyklų, bet įdėtos pastangos atsipirko. Nors oras ir nelepino, bet matėsi daug šypsenų, gerų nuotaikų ir emocingų žiūrovų. Manau, tai galėtų virsti tradiciniu turnyru, bet apie tai pagalvosime kitais metais“.

  Nuotraukos iš renginio: rungtynės ir apdovanojimai