• lt
 • en
 • Baigėsi jubiliejinė 5 – oji Talent Camp 2016 stovykla!

  bestsKetvirtadienį Birželio 24 – 30 dienomis Kaune įvyko jau penktoji jaunųjų krepšininkų stovykla „Talent Camp2016“. Kartu su keturiasdešimt jaunųjų sportininkų kartu dirbo trys treneriai, kurie tobulino vaikų individualius įgūdžius. 

  Šiais metais su jaunimu dirbo Madrido technikos universiteto krepšinio specialybės profesorius, BC „Estudiantes“ krepšinio treneris Jorge Lore Calvo, Lietuvos krepšinio lygoje žaidžiančio Panevėžio „Lietkabelio“ vyriausiasis treneris Kazys Maksvytis ir Nacionalinės krepšinio lygos čempionų žiedais pasidabinusios Marijampolės „Sūduvos – Mantingos“ strategas Marius Kiltinavičius. Stovyklos metu jiems talkino „Tornado“ krepšinio mokyklos treneris Modestas Gailiūnas bei Krvavec krepšinio klubo treneris Jaka Korošeč. Atstatomąją treniruotę krepšininkams vedė Marijampolės „Sūduvos – Mantingos“ atletinio rengimo treneris Aivaras Pranckevičius. 

  jorge1Treneriai džiaugėsi, jog jaunieji krepšininkai į stovyklą atėjo nusiteikę stipriai padirbėti, buvo motyvuoti ir pasirengę iš savo mokytojų pasiimti kuo daugiau. Krepšinio ekspertai savo pastebėjimais apie vaikus dalijosi su Talent Camp 2016 organizatoriais, kurie, stovyklos pabaigoje, krepšininkams įteikė anketas ne tik su antropometrinių, kūno sudėties analizės, krepšinio testavimų rezultatais, bet ir su pastabomis, į ką reikėtų atkreipti dėmesį ateityje. 

  Paskutiniąją dieną visi dalyviai buvo pakviesti sudalyvauti pramoginėse rungtyse. Jauniausiųjų  grupėje baudų metimo konkurse savo varžovus įveikė 2003 m. gimimo latvis Patriks Lipskis. Tritaškių konkurse, po įtempto finalo 2000 m. gimimo svečias iš Lenkijos Jakub Complak už nugaros paliko lietuvaitį Roką Narkų, o „Salomo“ rungtyje greičiausias ir taikliausias esąs pasirodė 2002 m. gimimo Laurynas Virbalas. Visi nugalėtojai buvo apdovanoti krepšinio kamuoliais. 

  apangaPasibaigus rungtims, Talent Camp vadovas Dainius Čiuprinskas paskelbė tris geriausiai pasirodžiusius krepšininkus, kuriuos išrinko stovykloje dirbę treneriai. Nojus Adomavičius (2004 m.), Adomas Sidarevičius (2001 m. g.) ir Juhani Jokio (2000 m.g.) buvo apdovanoti sportpoint.lt įsteigta dovana – krepšinio bateliais. 

  Galiausiai stovyklos direktorius D. Čiuprinskas tarė baigiamąjį žodį: „Dėkoju visiems, kurie dalyvavote ir džiaugiuosi, jog treneriai liko patenkinti Jūsų darbu ir motyvacija. Per septynias dienas geresniais krepšininkais netapsite, tačiau, jei kažkur užsirašysite tai, ką treneriai jums pasakė per stovyklą, nuosekliai ir sunkai dirbsite, galbūt ateityje mes jus pakviesime kaip krepšinio „žvaigždes“ pasirašyti kitiems Taent Camp dalyviams ant marškinėlių! Sėkmės visiems!“.

  Daugiau foto: Talent Camp facebook puslapyje

   

  kazys2 marius
   

   

  visi