• lt
 • en
 • Atkrintamosios varžyboms vokiečiai ruošėsi Kaune

  Berlyno TuS Lichterfelde U16 komanda pirmą kartą atvyko į Kauną dalvauti tarptautiniame jaunimo krepšinio turnyre Kaunas Cup 2015. Sutikę nemažai panašaus pajėgumo varžovų ir iškovoję bronzos medalius, vokiečiai nusprendė grįžti pavasarį ir sužaisti keletą draugiškšų rungtynių prieš prasidedant atkrintamosioms varžyboms Vokietijos U16 čempionate.

  Šešiolikmečiams Vokietijoje oficialus čempionatas pirmasis. Visos šalies komandos suskirstytos į aštuonis pogrupius pagal geografinį išsidėstymą. Berlyno TuSLi ekipa reguliariajame sezone savo varžovų negailėjo ir visas rungtynes laimėjo nemažu taškų skirtumu. Kaip pasakojo vyriausiasis komandos treneris Florian Brill, komanda ganėtinai atsipalaidavo: „Laimėje daugybę rungtynių vaikinai pradėjo nuobodžiauti gynyboje, žaisti ne taip, kaip aš norėčiau. O svarbiausios sezono kovos dar priešaky! Atvykus į Lietuvą tikslas buvo sužaisti ketverias kuo aukštesnio lygio rungtynes. Taip ir buvo! Susitikome su trimis Lietovs Moksleivių krepšinio lygos A diviziono komandomis bei vienerias rungtynes sužaidėme su metais vyresniais vaikinais. Mums tai buvo puiki patirtis. Visi susitikimai su bendraamžiais kelių taškų skirtumu baigėsi mūsų naudai, o žaidžiant su vyresniais – teko pripažinti jų pranašumą. Jau balandžio 3 d. prasideda atkrintamosios rungtynės, tad tikiuosi ši kelionė vaikinams davė naudos“.

  Du Berlyno TuSLi komandos žaidėjai – Hendrik Drescher bei Jonas Mattisseck atstovauja Vokietijos U16 nacionalinei rinktinei. Abu buvo pakviesti ir į prestižinę Jordan krepšinio stovyklą.

  Likę patenkinti draugiškų rungtynių turu Kaune, TuSLi pažadėjo į Lietuvą grįžti į rudenį – sudalyvauti kasmetiniame tarptautiniame jaunimo krepšinio turnyre Kaunas Cup 2016.

  tusli-atvyko    komanda-tusli