• lt
 • en
 • Antrąją „adidas Talent Camp“ stovyklos dieną treniruotes pradėjo T.Stankevičius (FOTO)

  Antradienį, antrąją „adidas Talent Camp“ stovyklos dieną, jauniesiems krepšininkams treniruotes ves trys gerai žinomi treneriai. Pirmąsias dvi pratybas, kurio truko daugiau nei tris valandas surengė Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ komandos treneris Tadas Stankevičius. Treneris pratybose daugiausiai dėmesio skyrė žaidimui du prieš du ir vienas prieš vieną.

  40-metis, buvęs krepšininkas, T.Stankevičius savo žaidėjo karjerą pradėjo 1997 metais ir šešerius metus žaidė Vilniaus „Preventos“ ir Vilniaus „Statybos“ komandose, vėliau persikėlė į Prienus, kur atstovavo šio miesto komandai. 2004 metais vėl sugrįžo į Vilnių ir vilkėjo „Akademijos-LTU“ komandos aprangą bei su šia ekipa tapo Nacionalinės krepšinio lygos čempionu.

  2007 metais pradėjo savo trenerio karjerą Vilniaus Šarūno Marčiulionio krepšinio akademijoje, o jau po metų persikėlė į Nacionalinėje krepšinio lygoje rungtyniaujančią Vilniaus „Perlo“ komandą. Čia darbavosi trejus metus, kol priėmė iššūkį tapti moterų krepšinio komandos „Kibirkštis-VIČI“ treneriu.

  Per trejus metus praleistus „Kibirkšties-VIČI“ komandoje T.Stankevičius du kartus tapo Lietuvos čempionu, du kartus iškovojo Lietuvos krepšinio federacijos taurę, sykį triumfavo Baltijos moterų krepšinio lygoje bei išmėgino savo jėgas moterų Eurolygoje ir Europos taurės turnyre.

  T.Stankevičius taip pat sulaukė kvietimo ir vadovavo Lietuvos dvidešimtmečių ir šešiolikmečių merginų rinktinėms.

  T.Stankevičiaus treniruotės NUOTRAUKAS galite rasti čia…

  Šiandien „adidas Talent Camp“ stovyklos dalyvių dar laukia buvusio Kauno „Žalgirio“ trenerio Sauliaus Štombergo ir Lietuvos aštuoniolikmečių rinktinės trenerio Mariaus Tamolio treniruotės.

  Priminsime, kad pirmąją dieną treniruotes vedė buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Maskvos CSKA treneris Rūtenis Paulauskas ir buvęs Nacionalinės krepšinio lygos komandos Birštono „Jazz – Diremta“ treneris Marius Kiltinavičius.

  R.Paulausko treniruotės NUOTRAUKAS galite rasti čia…

  M.Kiltinavičiaus treniruotės NUOTRAUKAS galite rasti čia…