• lt
 • en
 • „adidas Talent Camp“ stovyklos dalyvius aplankė broliai Lavrinovičiai

  „adidas Talent Camp“ stovyklos dalyviai penktadienį sulaukė svečių. Perspektyviausius Moksleivių krepšinio lygos jaunuosius žaidėjus aplankė broliai Kšyštofas ir Darjušas Lavrinovičiai. Patyrę krepšininkai su jaunimu bendravo apie krepšinio subtilybes, savo praeitį, ateities perspektyvas ir rinktinę. Broliai nevengė pajuokauti, tai ne sykį pralinksmindami „adidas Talent Camp“ stovyklos dalyvius.

  K.Lavrinovičius praėjusį sezoną pradėjo Kauno „Žalgirio“ komandoje, o jam įpusėjus persikėlė į Valensijos „Basket“ (Ispanija) ekipą. D.Lavrinovičius praėjusiame sezone vilkėjo Kijevo „Budivelnik“ (Ukraina) komandos aprangą.

  „adidas Talent Camp“ stovyklos dalyviai be pažinties su broliais Lavrinovičiais dalyvavo ir parodomojoje-atstatomojoje fizinio rengimo treniruotėje, kur fizinio rengimo treneris jauniems krepšininkams pademonstravo pratimus tiek lauke, tiek treniruoklių salėje.

  Nuotraukas iš treniruotės galite rasti čia…

  Popiet „adidas Talent Camp“ stovyklos dalyvių laukia treniruotės su Klaipėdos „Neptūno“ trenerių štabu – Kaziu Maksvyčiu ir Tomo Rinkevičiumi.

  dvyniai mazi-su-lavr