• lt
 • en
 • „adidas Talent Camp“ krepšinio stovykloje – Lietuvos 16-mečių rinktinės treneris

  pranevicius„adidas Talent Camp“ krepšinio stovykla Kaune prasideda jau kitą savaitę. Birželio 23-30 dienomis Lietuvos sporto universiteto bazėje sportuos daugiau nei 40 perspektyvių 14-17 metų vaikinų. „adidas Talent Camp“ krepšinio stovyklos trenerių štabą papildė ir Lietuvos šešiolikmečių vaikinų krepšinio rinktinės treneris Julius Pranevičius. 

  42-ejų metų J.Pranevičius „adidas Talent Camp“ stovykloje patarimus dalins jau trečią kartą.

  Patyręs treneris pats buvo profesionalus krepšininkas ir žaidė Prienų „Prienų“ krepšinio komandoje. Šiuo metu J.Pranevičius dirba Kauno krepšinio mokykloje „Aisčiai“, o rugpjūčio mėnesį su Lietuvos šešiolikmečių rinktine dalyvaus Europos čempionate Latvijoje.

  Treneris 2007-iais metais su Lietuvos jaunučių (U-16) rinktine iškovojo Europos čempionato bronzos medalius, o 2009-iais metais su Lietuvos jaunių (U-18) rinktine Europos čempionate užėmė 4-ą vietą.

  Per savo karjerą J.Pranevičius yra vadovavęs Kauno KM „Aisčiai-Artransa“ komandai, kuri tuo metu žaidė Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL).

  Be J.Pranevičiaus „adidas Talent Camp“ stovykloje jauniesiems šalies krepšininkams treniruotes ves Kazys Maksvytis, Saulius Štombergas, Tomaž Brinec, Rūtenis Paulauskas, Marius Tamolis, Tomas Rinkevičius, Kęstutis Naruševičius ir kiti.